HAKKIMIZDA

Anka 06 Proje, ülkemizin temel kalkınma hedeflerine ulaşması için nitelikli hizmet üreten bir tüzel kişilik kurumudur. Ulusal Kalkınma Planı çerçevesinde; 2014, 2020, 2023, 2071 gibi temel dönemleri kapsayan Milenyum Kalkınma Hedefleri’ne odaklanarak, ülkemizin kurumsal anlamda hukuki olarak kullandığı kaynaklarla sınırlı sayıda projeyi finanse etmektedir. Bu finansman alt yapısında ulusal ve uluslararası öncelikler, dönem dönem ilgili kurumların sitelerinde ihale tarzında duyurulmaktadır.

Proje hazırlamak, yazmak, yürütmek ve sonlandırmak teknik bir birikimi gerektirmektedir. Nitelikli istihdamın zorunlu olduğu kurumsal bir organizasyon gerekmektedir. Anka 06 Proje olarak yılların proje deneyimi ve nitelikli kadromuzla, aşağıdaki kurum ve sektörlere projeler üreterek kurumsal çözüm ortağı olabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Deneyimlerimizi paylaşmanın, bilgiyi yönetmenin, üretmenin hazzını ülke genelinde elde ettiğimiz kaliteli iş süreçleri ile görünür kılmanın kıvanç ile ilgili tüm kurum ve kuruluşlara hizmet üretmek vazgeçilmez ilkemizdir.

anka06-gorsel-11

ALANLARIMIZ

• Kamu Kurumları: Proje üretimi, yönetimi ve markalaşma konularında eğitim ve danışmanlık, çözüm ortaklığı ve yenilikçi kurumsal destek sunarken hukuki olarak tüzel kişiliğe sahiptir.

• Yerel Yönetimler: Sahada araştırmalar yapmak ve sonuçlandırmak, karar verme mekanizmalarını güçlendirmek, seçim taahhütlerini yerine getirmek üzere ürettiğimiz projelerle tüzel kişilik desteğini kurumsal olarak sürdürmekteyiz.

• Üniversiteler: Üniversitelerin, enstitülerin, akademilerin bünyelerinde barındırdıkları temel birimlerin plan, strateji, hedeflerine ulaşmalarında proje danışmanlık işlerini kurumsal olarak yürütmekteyiz.

• Vakıflar ve STK’lar: Proje hazırlama ve yürütme konularında kurumsal sosyal sorumluluk ilkesi ile eğitim ve danışmanlık hizmetlerini tüzel kişilik olarak sunmaktayız.

• Düşünce Kuruluşları ve Yenilikçi Platformlar: Fuarlar, kongreler, ulusal ve uluslararası konseyler, birlikler ve bunlara bağlı STK’lar ve vakıflara inovasyon ve yenilikçi fikirler konusunda hizmetler sunmaktayız.

DESTEKLER

PROJE UZMANI DESTEĞİ100%
EVRAK VE DÖKUMANTASYON TAKİBİ100%
TRANSFER DESTEKLERİ100%
SEYAHAT DANIŞMANLIĞI100%
FİNANSAL DESTEKLER100%